У жовтні 2016 року в рамках Всеукраїнської науково-практичної конференції «ПРАКТИЧНА МЕДІАОСВІТА: ІННОВАЦІЙНІ СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ» відбулась веб-секція "ПЕРСПЕКТИВИ ВИКОРИСТАННЯ МЕДІАПОТЕНЦІАЛУ ОСВІТНІХ ОНЛАЙНОВИХ СЕРЕДОВИЩ" цілком присвячена нашому проекту. Треба визнати, що подія відбулась якось тихо і непомітно. І це неправильно, адже за 2,5 роки реалізації проекту нам є про що розповісти, поділитись та проаналізувати. І це можуть зробити не лише координатори та вчителі, а й учні та їхні батьки, які так само активно беруть участь у проекті і, впевнена, можуть поділитись враженнями, висновками, роздумами, порадами, аналізом результатів участі в заходах проекту тощо. . Ми плануємо на початку 2017 року опублікувати збірку науково-практичних статей за результатами проведеної веб-секції. Запрошуємо усіх охочих підготувати та надіслати статтю у збірник за наступними напрямками:
1 "Міксіке" в моєму життті (власні історії успіху, відкриття, які відбулись завдяки проекту, зміни, які стались дякуючи Міксіке);
2 Моя дитина - міксіканець! (розповіді, роздуми, враження батьків про власних дітей, які беруть участь у проекті);
3 "Міксіке" в моїй школі, районі, громаді, області (з досвіду впровадження проекту у навчальних закладах та регіонах України);
4 Використання можливостей "Міксіке" у навчально-виховному процесі (приклади використання он-лайн тренажерів, інтерактивних вправ та е-тестів у роботі педагога, їх переваги та недоліки, авторські знахідки використання інтрументів Міксіке на уроках та впозаурочний час, в роботі з різними котегоріями учнів тощо);
5 Освітнє середовище "Міксіке" в Україні: здобутки, проблеми, перспективи розвитку. (науково-аналітичні статті щодо появи та шляхів розвитку он-лайн спільноти "Міксіке" в Україні, розвитку освітнього середовища "Міксіке", його інтеграції у нову українську школу в умовах реформування освіти в Україні тощо).
Вимоги до оформлення статті:
1. У верхньому правому куті – прізвище, ім'я, по-батькові жирним курсивом, нижче – вчений ступінь, звання, посада, місце роботи.
2. Через рядок – жирним шрифтом назва статті великими літерами посередині рядка.
3. Електронний варіант виконують у редакторі Word for Windows 6.0 (формат *.doc) і вище, шрифтом Times New Roman, розмір шрифту 14. Поля: по периметру – 20 мм; міжрядковий інтервал – 1,5; формат паперу А4; абзац – відступ 1,25 (не використовувати пропуски й Таb).
4. Малюнки, таблиці та інші графічні зображення додають окремим файлом (підпис: мал. І, таб. І) у форматі *.doc.
5. Посилання на джерела в квадратних дужках в тексті статті (наприклад, [5, С.13-17]) Список використаних джерел офоомлюються відповідно до вимог ДСТУ 2015 р.
6. Обсяг статті 3-10 стор.
Крайній термін подачі статті 10 січня 2017 року.
Матеріали надсилати на електрону адресу у info@miksike.net.ua, з обов’язковим зазначенням у темі листа порядкового номеру напрямку статті та прізвища учасника (напр., 1_Прізвище).
( За матеріалами сайту "Міксіке")
|